राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टीका प्रत्यक्ष उम्मेदवारहरु

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टीका प्रत्यक्ष उम्मेदवारहरु

251
0
SHARE

प्रतिनिधि सभा सदस्य पदका उम्मेदवारहरु
१) खड्ग प्रसाद (के.पी.) पालुङवा
ईलाम क्षेत्र नं. २
केन्द्रीय अध्यक्ष

२) हस्त बहादुर किचिम थापा
तँनहु क्षेत्र नं. १
उपाध्यक्ष (प्रादेशिक)

३) ठाकुर रोका
दाङ्ग क्षेत्र नं. २
उपाध्यक्ष (प्रादेशिक)

४) पदम बहादुर जवेगु
झापा क्षेत्र नं. ५
केन्द्रीय सचिव

५) रुक बहादुर पुन (के.वी.)
रुपन्देही क्षेत्र न. २
केन्द्रीय उपसचिव

६) हरिदेव थापा
पाल्पा क्षेत्र नं. १
संघीय परिषद सदस्या

७) धनकेशर सूर्यवंशी
पाल्पा क्षेत्र नं. २
संघीय परिषद सदस्य

८) सूर्यकुमार सारु मगर
रुपन्देही क्षेत्र नं. ३
संघीय परिषद सदस्य

९) चेत बहादुर आले
काठमाडौं क्षेत्र नं. ४
संघीय परिषद सदस्य

१०) मनकुमारी पुन
पर्वत क्षेत्र नं. १
संघीय परिषद सदस्य

११) दिल बहादुर तामाङ
भक्तपुर क्षेत्र नं. २
संघीय परिषद सदस्य

१२) धन सिंह राना
बाँके क्षेत्र नं. २
संघीय परिषद सदस्य

१३) सोनु गुरुङ्ग
बाँके क्षेत्र नं. १
संघीय परिषद सदस्य

१४) सुमित्रा थापा
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) क्षेत्र नं. १
संघीय परिषद सदस्य

१५) भैर बहादुर थापा
रुपन्देही क्षेत्र नं. ५
संघीय परिषद सदस्य

१६) सागरनाथ रेग्मी
तेह्रथुम क्षेत्र नं. १
संघीय परिषद सदस्य

१७) ब्रम्हदेव प्रसाद यादव
वारा क्षेत्र नं. ३
संघीय परिषद सदस्य

१८) ईन्द्रमान थिङ्ग
मकवानपुर क्षेत्र नं. १
संघीय परिषद सदस्य

१९) मनिराम चौलागाई
कैलाली क्षेत्र नं. ५
पूर्व संघीय परिषद सदस्य

२०) गोकर्ण राई
खोटाङ क्षेत्र नं. १
प्रस्तावित संघीय परिषद सदस्य

२१ ईश्वर बहादुर राना
स्याङजा क्षेत्र नं. २
वैकल्पिक संघीय परिषद सदस्य

२२) सुरोज अवाले
ललितपुर क्षेत्र नं. २
नेवाः राज्य परिषद सहसचिव/जनमुक्ति यूवा महासंघ केन्द्रीय सदस्य

२३) पूर्ण बहादुर राना
तँनहु क्षेत्र नं. २
केन्द्रीय अध्यक्ष (नेपाल विद्यार्थी मोर्चा)

२४) मधुमालती बुढाथोकी
गुल्मी क्षेत्र नं. १
उपाध्यक्ष (राष्ट्रिय महिला मोर्चा)

२५) बल बहादुर तिलिजा पुन
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) क्षेत्र नं. २
संघीयमहासभा सदस्य

२६) भरत राई (लक्छवा)
संखुवासभा क्षेत्र नं. १
संघीयमहासभा सदस्य

२७) पूर्णकला लिम्बु
सुनसरी क्षेत्र नं. १
कोषाध्यष (लिम्बुवान राज्य परिषद)

२८) रघु थापा मगर
ललितपुर क्षेत्र नं. ३
सचिव (नेवाः राज्य परिषद)

२९) ललित बहादुर थेवे
ईलाम क्षेत्र नं. १
अध्यक्ष (ईलाम)

३०) प्रशुराम मगर
झापा क्षेत्र नं. २
अध्यक्ष (झापा)

३१) झम बहादुर गुरुङ्ग
रुपन्देही क्षेत्र नं. १
अध्यक्ष (रुपन्देही)

३२) धन बहादुर मिदुन थापा
कपिलबस्तु क्षेत्र नं. १
अध्यक्ष (कपिलबस्तु)

३३) लम्मी महत्तरा
बर्दिया क्षेत्र नं. १
अध्यक्ष (बर्दिया)

३४) खड्ग बहादुर पुन
सल्यान क्षेत्र नं. १
अध्यक्ष (सल्यान)

३५) तिलक बहादुर थापा मगर
अध्यक्ष (म्याग्दी)
म्याग्दी क्षेत्र नं. १

३६) दान बहादुर तामाङ
झापा क्षेत्र न.१

३७) सेकेन्द्र राजवंशी
झापा क्षेत्र न. ३

३८) अर्जुन देव सेर्मा
झापा क्षेत्र न. ४

३९) ईन्द्र बहादुर रसाईली
धनकुटा क्षेत्र नं. १

४०) फिवराज लिम्बु
मोरङ क्षेत्र न. १

४१) विशेश्वर यादव
सुनसरी क्षेत्र नं. २

४२) मेक बहादुर बलम्पाकी
धनुषा क्षेत्र नं. १

४३) रामपृत मण्डल धानुक
धनुषा क्षेत्र नं. ३

४४) सुरेश साह
धनुषा क्षेत्र नं. ४

४५) गणेश बहादुर आले
महोत्तरी क्षेत्र नं. १

४६) राम ईकवाल मण्डल
महोत्तरी क्षेत्र नं. ३

४७) संजय मंडल
धनुषा क्षेत्र नं. ४

४८) रेणु शर्मा
सर्लाही क्षेत्र नं. २

४९) कर्ण बहादुर कामी
सिन्धुली क्षेत्र नं. २

५०) नारायण बहादुर थापा
काठमाडौं क्षेत्र नं. २

५१) हरी सिंग वाईवा
मकवानपुर क्षेत्र नं. २

५२) खिम बहादुर थापा
चितवन क्षेत्र नं. २

५३) उर्मा दर्लामी
कास्की क्षेत्र नं. २

५४) वावुराम थापा
स्याङजा क्षेत्र नं. १

५५) तिलक थापा मगर
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) क्षेत्र नं. १

५६) सिहं बहादुर थापा
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) क्षेत्र नं. २

५७) सुर्दशन यादव
जिल्ला सदस्य रुपन्देही
रुपन्देही क्षेत्र नं. ४

५८) नरमाया थापा
कपिलवस्तु क्षेत्र नं.२

६९) आईतराज मावोहाङ लिम्बु
ताप्लेजुङ क्षेत्र न. १

६०) भगिरथ लिम्बु
पाँचथर क्षेत्र नं. १

६१) काजीमान मोक्तान
दोलखा क्षेत्र नं. १

६२) नारायण बहादुर अर्याल
गोर्खा क्षेत्र नं. २

६३)यम बहादुर थापा
लमजुङ्ग क्षेत्र नं. १

६४) पुजा परियार
रोल्पा क्षेत्र न. १

६५) अर्जुन बहादुर शाही
डोल्पा क्षेत्र नं. १

 

पार्टीको तर्फवाट प्रदेश सभा सदस्य पदका उम्मेदवारहरु

१) धनराज लिम्बु
मोरङ क्षेत्र नं. ३ (ख)
पूर्व संघीय परिषद सदस्य

२) श्याम बहादुर दर्जी
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) क्षेत्र नं. २ (क)
संघीय परिषद सदस्य

३) छत्र बहादुर दर्लामी
रुपन्देही क्षेत्र नं. २ (क)
संघीय परिषद सदस्य

४) कर्ण बहादुर थापा मगर
पाल्पा क्षेत्र नं. १ (क)
प्रस्तावित संघीय परिषद सदस्य

५) ईन्द्र बहादुर मास्की
तँनहु क्षेत्र नं. १ (ख)
अध्यक्ष (मगरात राज्य परिषद)

६) राम बहादुर अस्लामी
पाल्पा क्षेत्र नं. २ (ख)
सचिव (जनमुक्ति यूवा महासंघ)

७) कैलाशपती मगर
झापा क्षेत्र नं. ५ (क)
अध्यक्ष ( बहुजातिय साँस्कृतिक मञ्च)

८) ईन्द्रकला सुब्वा
सुनसरी क्षेत्र नं. ४ (क)
केन्द्रीय सदस्य (राष्ट्रिय महिला मोर्चा)

९) भुवन सिंह थापा
तँनहु क्षेत्र नं. १ (क)
अध्यक्ष (तँनहु)

१०) बम बहादुर लामिछाने
स्याङजा क्षेत्र नं. २ (ख)
अध्यक्ष (स्याङ्जा)

११) तिल बहादुर झेँडी मगर
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) क्षेत्र नं.२ (ख)
अध्यक्ष (नवलपरासी)

१२) श्याम बहादुर थापा
गुल्मी क्षेत्र नं. १ (क)
अध्यक्ष (गुल्मी)

१३) गगन बहादुर थापा
बाँके क्षेत्र नं. १ (ख)
अध्यक्ष (बाँके)

१४) भक्तिदास राई
ईलाम क्षेत्र न. २ (क)
ईलाम

१५) जय बहादुर केरुङ
ईलाम २ (ख)

१६) ख्याम बहादुर सुब्वा
झापा क्षेत्र नं १ (ख)

१७) निर्मला एक्तेन (लिम्बु)
झापा क्षेत्र नं. २ (क)

१८) विजय ईङ्नाम (लिम्बु)
झापा क्षेत्र नं. २ (ख)

१९) बैसागु राजवंशी
झापा क्षेत्र नं. ३ (ख)

२०) मंगल सिंह साम्मेखाम
झापा क्षेत्र नं. ४ (ख)

२१) कैलाशपती मगर
झापा क्षेत्र नं. ५ (क)

२२) जय कुमार राई
झापा क्षेत्र नं. ५ (ख)

२३) सूर्य बहादुर थापा
तेह्रथुम क्षेत्र नं. १ (क)

२४) मान बहादुर लिम्बु
तेह्रथुम क्षेत्र नं. १ (ख)

२५) यूवराज लावती
मोरङ क्षेत्र नं. २ (ख)

२६) दिलिप कुमार मण्डल
मोरङ क्षेत्र नं. ५ (क)

२७) भक्तवीर देवान
मोरङ क्षेत्र नं. ६ (क)

२८) बालकुमार राई
सुनसरी क्षेत्र नं. १ (क)

२९) लाखमान राई
सुनसरी क्षेत्र नं. १ (ख)

३०) विरेनद्र कुमार थापा मगर
सिरहा क्षेत्र नं. ३ (क)
३१) रविन्द्र यादव
धनुषा क्षेत्र नं. १ (क)

३२) लतुदास तत्मा
धनुष क्षेत्र नं. ३ (ख)

३३) रिता झा
धनुषा क्षेत्र नं.४ (क)

३४) लिप्तमान राना मगर
महोत्तरी क्षेत्र नं. १ (क)

३५) राम प्रकाश मण्डल
महोत्तरी क्षेत्र नं. ३ (ख)

३६) शनिचरी देवी
महोत्तरी क्षेत्र नं. ४ (क)

३७) मुजामील मियाँ अन्सारी
वारा क्षेत्र नं. ३ (ख)

३८) ठकेन्द्र मोक्तान
सिन्धुली क्षेत्र नं. २ (ख)

३९) योग बहादुर भोलन
मकवानपुर क्षेत्र नं. १ (क)

४०) उत्तम गोम्जा
मकवानपुर क्षेत्र नं. १ (ख)

४१) अमृत लामा
मकवानपुर क्षेत्र नं. २ (क)

४२) दिल बहादुर रुम्वा
मकवानपुर क्षेत्र नं. १ (ख)

४३) जंग बहादुर पुन मगर
चितवन क्षेत्र नं. ३ (क)

४४) सीता श्रीस मगर
कास्की क्षेत्र नं. १ (क)

४५) टेक बहादुर थापा मगर
कास्की क्षेत्र नं. २ (क)

४६) दल बहादुर पुन
तँनहु क्षेत्र नं. २ (क)

४७) झक बहादुर थापा
तँनहु क्षेत्र नं. २ (ख)

४८) रुद्र बहादुर थापा
स्याङजा क्षेत्र नं. १ (क)

४९) कृष्णमाया राना
स्याङजा क्षेत्र नं. २ (क)

५०) मनबहादुर लुङ्गेली
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) क्षेत्र नं. १ (क)

५१) पदमाया गाहा मगर
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) क्षेत्र नं. १ (ख)

५२) मोहन सिंह थापा वाकवल
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) क्षेत्र नं.२ (ख)

५३) टिकाराम पुन मगर
पर्वत क्षेत्र नं. १ (क)

५४) टोकेन्द्र राना
पर्वत क्षेत्र नं. १ (ख)

५५) श्याम बहादुर थापा
गुल्मी क्षेत्र नं. १ (क)

५६) लुम बहादुर थापा
गुल्मी क्षेत्र नं. १ (ख)

५७) भोजराज दर्जी
पाल्पा क्षेत्र नं. १ (ख)

५८) सावित्रा मुमारी राना
पाल्पा क्षेत्र नं. २ (क)

५९) लिलमाया राना
रुपन्देही क्षेत्र नं. १ (क)

६०) आश बहादुर गुरुङ्ग
रुपन्देही क्षेत्र नं. १ (ख)

६१) दुर्गा बहादुर घर्ती थापा मगर
रुपन्देही क्षेत्र नं. २ (ख)

६२) रेखा प्रसाद चौधरी
रुपन्देही क्षेत्र नं. ३ (क)

६३) चित्र बहादुर गुरुङ्ग
रुपन्देही क्षेत्र नं. ३ (ख)

६४) सन्तराम यादव
रुपन्देही क्षेत्र नं. ४ (क)

६५) रेखा यादव
रुपन्देही क्षेत्र नं. ४ (ख)

६६) दुर्गा राजकोटी
रुपन्देही क्षेत्र नं. ५ (क)

६७) राम देव यादव
रुपन्देही क्षेत्र नं. ५ (ख)

६८) रन बहादुर यादव
दाङ्ग क्षेत्र नं. १ (क)

६९) आशा नेपाली
दाङ्ग क्षेत्र नं. २ (क)

७०) शालिकराम नेपाली
दाङ्ग क्षेत्र नं. २ (ख)
सचिव (जिल्ला समिति दाङ्ग)

७१) लिला पहाडी
दाङ्ग क्षेत्र नं. ३ (क)
सदस्य (जिल्ला समिति दाङ्ग)

७२) धनराज विश्वकर्मा
दाङ्ग क्षेत्र नं. ३ (ख)

७३) पूर्ण बहादुर विश्वकर्मा
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) क्षेत्र नं.१ (क)

७४) धन बहादुर गुरुङ्ग
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) क्षेत्र नं. १ (ख)

७५) कलावती पुन
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) क्षेत्र नं. १ (ख)

७६) डण्डवीर पुन
सल्यान क्षेत्र नं. १ (ख)

७७) बल बहादुर लिम्बु (किरात)
ताप्लेजुङ क्षेत्र नं. १ (क)

७८) याम कुमार आङवुहाङ
ताप्लेजुङ क्षेत्र नं. १ (ख)

८९) ईन्छाबहादुर चेम्जोङ
पाँचथर क्षेत्र नं. १ (ख)

८०) जगदिप राई (मेवाहाङ)
संखुवासभा क्षेत्र नं. १ (क)

८१) याम कुमार लिङ्खा
संखुवासभा क्षेत्र नं. १ (ख)

८२) तारा परियार
गोर्खा क्षेत्र नं. २ (क)

८३) छम बहादुर रोका
म्याग्दी क्षेत्र नं. १ (ख)